Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

SERVISNÍ SADA A OLEJ PRO MOTORY VARI XP-200

SERVISNÍ SADA A OLEJ PRO MOTORY VARI XP-200 2. 10. 2016

Pro majitele motorů XP-200 jsme připravili originální olej VARI specifikace SAE 10W30 API SJ a servisní sadu VARI XP-200.

Servisní sada VARI XP-200 kromě uvedeného oleje VARI obsahuje také originální vzduchový filtr a zapalovací svíčku pro motory VARI XP-200. Olej i servisní sadu můžete objednávat přes e-shop VARI, nebo zakoupit u některého autorizovaného prodejce VARI. S originálními díly VARI budete mít vždy jistotu, že vašemu pomocníkovi dopřáváte to, co do něj skutečně patří.