Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Sobotní prodej podnikové prodejny

Sobotní prodej podnikové prodejny 2. 9. 2022

Nestíháte navštívit ve všední den podnikovou prodejnu VARI? Nezoufejte, od 3.9.2022 začíná sobotní prodej podnikové prodejny. 

Najdete zde veškerý sortiment značek VARI, HONDA, EGO, SELVO, SECO a FISKARS. Odborní prodavači jsou Vám k dispozici od 8 do 12 hodin a rádi zodpoví Vaše dotazy nebo poradí při výběru stroje pro Vaši zahradu. Těší se na Vás tým podnikové prodejny.