Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Svět květin Trutnov (16.-17.8.2019)

Svět květin Trutnov (16.-17.8.2019) 9. 8. 2019

Srdečně Vás zveme na 42. ročník oblíbené zahrádkářské výstavy SVĚT KVĚTIN, která se koná v pátek a sobotu 16. a 17. srpna 2019 v Trutnově - Horním Starém městě. Výstavy se tradičně účastníme s naším značkový prodejce MELICHAR CZ.

Na venkovní ploše si budete moci prohlédnout travní sekačky a traktor RL 98 H, orebnou sestavu a rotavátor malotraktoru VARI Global, bubnové sekačky a mulčovače. Nebude chybět ani letošní novinka senohrab SH-600. Budete si moci také vyzkoušet štěpkovač RAPIDO s pohonnou jednotkou PJGCV190. Těšíme se na vás.