Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

SVĚT KVĚTIN TRUTNOV - MELICHAR CZ (18.-19.8.2017)

SVĚT KVĚTIN TRUTNOV - MELICHAR CZ (18.-19.8.2017) 2. 8. 2017

Srdečně vás zveme na jubilejní 40. ročník oblíbené zahrádkářské výstavy SVĚT KVĚTIN, která se koná v pátek a sobotu 18. a 19. srpna v Trutnově - Horním Starém městě. Výstavy se tradičně účastní náš značkový prodejce MELICHAR CZ.

Na stánku si budete moci prohlédnout, částečně vyzkoušet a také zakoupit či objednat celou řadu strojů a příslušenství VARI. Jmenujme např. velmi oblíbené travní sekačky s košem, které vynikají líbivým designem a perfektním sběrem do koše, rotační kypřiče řady KF, či revoluční novinku v bubnovém sečení - DS-521BiS AGATHA s technologií INSTART. Nemůže semozřejmě chybět s příslušenstvím pro obdělávání půdy. Brány výstaviště pro vás budou otevřeny po oba dny od 8 do 19 hodin. Více informací včetně mapy najdete na www.svetkvetin.eu.