Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky 5. 12. 2018

Nevíte, čím potěšit své blízké?

Přinášíme Vám tipy na vánoční dárky značky VARI.

 

V cenové hladině do 4 000 Kč můžete vybírat z této nabídky:

Servisní sada VARI XP-200 za 299 Kč může potěšit každého majitele motorů XP-200, ať v pohonných jednotkách nebo na jednoúčelových strojích. V sadě najdete k motoru VARI XP-200 vzduchový filtr, olej a svíčku.

VARI Power Meter za 990 Kč ukazuje skutečně odpracované motohodiny stroje a aktuální otáčky motoru. Jednoduchá instalace a možnost použití u všech travních sekaček, mulčovačů, malotraktorů, křovinořezů a dalších motorových strojů.

Elektrická travní sekačka FM 3310 za 1 490 Kč nebo FM 3813 za 1 990 Kč jsou ideálním pomocníkem na malé plochy do 500 m2.

Křovinořez VARI 432HB za mimořádných 2 990 Kč je vhodným pomocníkem pro každého, kdo udržuje zahradu. Zvládá dosekávat místa nepřístupná pro běžnou sekačku, ale i náletové křoviny a plevel. Nově lze vybavit i drátěným kartáčem pro odstranění plevele ze spár dlažeb a podél obrubníků.

Benzínová sekačka bez pojezdu VARI CSL 464 G za akční cenu 4 490 Kč je osazena čtyřtaktním motorem GGP Loncin a má šíři záběru 46 cm. Je vhodná na menší a členitější zahrady, na kterých nevyužijete pojezd sekačky.

V cenové kategorii do 10 000 Kč můžete nyní pořídit oblíbenoutravní sekačku s pojezdem VARI 484 H za akční cenu 9990 Kč, výbornou pro sečení středně velkých zahrad, s výkonným motorem Honda a velmi snadnou manipulací. Součástí sekačky je i mulčovací záslepka a boční výhoz.

Potěšit můžete i výběrem kvalitní tlakové myčky - zvolte elektrickou tlakovou myčku B&S SPRINT PW 2000 E za 6 790 Kč nebo myčku se spalovacím motorem VARI W3000Z za 9 990 Kč.

Elektrocentrála B&S SPRINT 1200 A je základní rámovou, částečně odhlučněnou elektrocentrálou v sortimentu VARI v ceně 8 990 Kč.

Naše nabídka je pestrá. Věříme, že si vyberete a s nákupem dárku budete spokojeni. Více informací k výrobkům naleznete u karty každého produktu. Objednávat můžete u našich autorizovaných prodejců a na e-shopu VARI.

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme poklidné adventní období.

Vaše VARI