Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

TRAKTORIÁDA VYSKEŘ AB PROFI (22.4.2017)

TRAKTORIÁDA VYSKEŘ AB PROFI (22.4.2017) 19. 4. 2017

Dovolte, abychom vás pozvali na již 11. ročník oblíbené FUCHS OIL Traktoriády, která se koná 22.4. od 8:00 v obci Vyskeř na Turnovsku. Kromě závodů a přehlídky traktorů, traktůrků a všech dalších možných "samochodů a samohybů" tovární a domácí výroby na vás čeká také výstava zahradní a zemědělské mechanizace, které se zúčastní také náš značkový prodejce AB Profi z Jičína.

Na jeho stánku si budete moci prohlédnout orebnou sestavu malotraktoru VARI GLOBAL s oboustranným pluhem APH-352, bubnovou sekačku AGATHA, vyžínač křovin F-550 a malý rotační kypřič KF-140. Těšíme se na vás. Vaše VARI.