Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Vari je partnerem Kompostuj.cz

Vari je partnerem Kompostuj.cz 9. 3. 2017

Třídění odpadu, recyklace, čištění vody a kompostování bio odpadu jsou témata, kterými se ve firmě průběžně zabýváme. Udržitelný rozvoj a ohleduplný přístup k přírodě a prostředí jak uvnitř firmy, tak v okolí, to je problematika, která nás zajímá.

VARI plní nejen předepsané normy a postupy pro nakládání s odpady, ale jde i mnohem dále. Máme vlastní čistírnu odpadních vod, která zpracovává znečištěnou vodu z našich provozů, máme vlastní třídění odpadu a vlastní kompostování. Třídíme bio odpad z údržby areálu, ale i z kanceláří. Vyrábíme malou zahradní techniku pro drobné pěstitele a kompostování je nedílnou součástí koloběhu živin na zahradě. Proto své zákazníky vzděláváme ve spolupráci s kompostuj.cz, jak správně se zahradním bioodpadem nakládat. Nejen vlastním přístupem k bioodpadu, nejen výrobou drtičů a štěpkovačů zahradního odpadu, nejen teoretickou formou v podobě informací a článků, ale nově i možností pořízení promyšlených kompostérů se značkou VARI. Příroda sama je dokonalý recyklační koloběh, stačí jí jen respektovat a dodržovat správné postupy a návyky. Zapojte se i vy společně s VARI do tohoto procesu.

www.kompostuj.cz