Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

VARI na přání

VARI na přání 6. 9. 2021

Dětem začal školní rok a i my jsme před další sezonou natáčení videí. A protože vy všichni patříte do rodiny VARI, zajímal by nás váš názor, jaká videa se vám líbí/nelíbí. 

 

 

Které další video byste rádi, abychom natočili. Zda se Vám líbí videa spíše z terénu, nebo byste se raději podívali formou kamery do areálu VARI a jeho výrobních procesů. Tak pište do formuláře, ať víme, co by pro vás bylo nej a tady můžete mrknout na krátké shrnující video, co se za minulou sezonu událo.