Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

VÝSTAVA LATVIJAS STĀDU PARĀDE - LOTYŠSKO (5.-6.5.2017)

VÝSTAVA LATVIJAS STĀDU PARĀDE - LOTYŠSKO (5.-6.5.2017) 1. 5. 2017

V pátek a sobotu 5. a 6. května se v lotyšském městě Sigulda koná 14. ročník zahrádkářské výstavy Latvijas Stādu parāde 2017, které se zúčastní také náš lotyšský obchodní partner Instrumentu Servisa Centrs, který sídlí v hlavním městě Riga. Součástí výstavy je totiž také prezentace zahradní techniky.

Na stánku našeho lotyšského importéra si návštěvníci budou moci prohlédnout travní sekačky se sběrem, které jsou novinkou letošního roku. Nejzajímavějším ze čtyř modelů je VARI MP1 554 H s výkonným motorem HONDA GCV 190 a s variátorem pojezdu. Dále zde budou k vidění multifunkční nosiče BDR-620 LUCINA MAX A RAPTOR HYDRO s bohatým příslušenstvím. Tyto stroje jsou v Lotyšsku velice oblíbené díky své spolehlivosti a variabilitě.

Připraven bude také pestrý doprovodný program, jako např. kulturní vystoupení, trh s řemeslnými výrobky či sjezd na sáňkařské dráze. Kdyby z vás měl někdo v uvedený termín cestu do Lotyšska, jste na stánku VARI vítán.