Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

VÝSTAVNÍ DNY ŠÍPAL (18.-19.5.2017)

VÝSTAVNÍ DNY ŠÍPAL (18.-19.5.2017) 16. 5. 2017

Náš značkový prodejce ing. Miloslav Šípal vás srdečně zve na výstavní dny, které pořádá 18.-19.5. v areálu své firmy v obci Libovice u Slaného. Čeká na vás velká přehlídka komunální a zahradní techniky spousty značek, mezi kterými nemůže VARI chybět.

Těšit se můžete na velký profesionální mulčovač F-700 HYDRO, který je určen pro údržbu obcí a rekultivace neudržovaných pozemků, multifunkční RAPTOR HYDRO s příslušenstvím, ocelový kartáč B-35 VEDEX, zametací kartáč CB-80 či štěpkovač RAPIDO. Po celý den bude připraveno bohaté občerstvení, těšíme se na vás. Vaše VARI.