Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

ZEMĚ ŽIVITELKA 2017 (24.-29.8.2017)

ZEMĚ ŽIVITELKA 2017 (24.-29.8.2017) 22. 8. 2017

Srdečně vás zveme do Českých Budějovic, kde v termínu 24.-29.8. proběhne již 44. ročník tradičního zemědělského veletrhu Země Živitelka. VARI zde bude vystavovat společně se značkovým prodejcem AGROZET České Budějovice, a.s. Najdete nás na venkovní ploše před pavilonem Z.

Prohlédnout a částečně vyzkoušet si budete moci travní sekačky VARI, bubnové sekačky a mulčovače, multifunkční nosič RAPTOR HYDRO s veškerým příslušenstvím, malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem, orebnou sestavu malotraktoru VARI IV GLOBAL a další příslušenství pro obdělávání půdy. Také si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet štěpkovač RAPIDO. Těšíme se na vás.