Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA LIBVERDA BOBR SERVIS (15.-17.9.2017)

ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA LIBVERDA BOBR SERVIS (15.-17.9.2017) 8. 9. 2017

Srdečně vás zveme na tradiční zahradnicko-zemědělskou výstavu Libverda 2017, která se koná ve dnech 15.-17.9. v areálu střední zahradnické a zemědělské školy A. E. Komerse v Děčíně - Libverdě. Malá zahradní a zemědělská mechanizace VARI zde bude prezentována na stánku našeho značkového prodejce BOBR SERVIS z Děčína.

Budete si zde moci prohlédnout a částečně vyzkoušet malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem, orebnou sestavu malotraktoru VARI GLOBAL s oboustranným pluhem APH-352 a další příslušenství pro obdělávání půdy. Dále zde uvidíte také jednoúčelové rotační kypřiče VARI KF-140 a KF-200 a bubnové sekačky včetně letošní novinky DS-521BiS AGATHA s elektrostartem. Těšíme se na vás.