Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Zemědělská výstava na Hadačce (29.6.2017)

Zemědělská výstava na Hadačce (29.6.2017) 25. 6. 2017

Srdečně vás zveme na tradiční zemědělskou výstavu na Hadačce, která se koná ve čtvrtek 29.6.2014 od 9:00 v areálu Kralovické zemědělské a.s. Součástí výstavy je i prohlídka polních pokusů, chovatelský den, výstava zemědělské techniky a nabídka služeb i potřeb pro zemědělce. Na VARI se můžete těšit na stánku f. AGROWEST, a.s.

Na stánku Agrowestu, který se zemědělské výstavy na Hadačce účastní každoročně, si budete moci prohlédnout celou řadu zahradní techniky, kromě VARI např. i traktory ISEKI a SECO. Z VARI pro vás budou připravené stroje viz. níže.