Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Zlegalizujte vaše staré VARI díky návěsu ANV-380 či ANV-400

Zlegalizujte vaše staré VARI díky návěsu ANV-380 či ANV-400 13. 2. 2017

Vážení zákazníci příznivci značky VARI,

hned na začátek roku 2017 pro vás máme velkou novinku v technickém osvědčení VARI. Nově lze vybavit technickým průkazem vyklápěcí návěsy ANV-380 a ANV-400, nikoli pouze na celé nové sestavy malotraktoru s návěsem. To je velká výhoda pro ty, kteří mají starší malotraktor TERRA nebo VARI s dvoutaktním či čtyřtaktním motorem.

Při zakoupení nového návěsu ANV-380 a ANV-400 s technickým osvědčením tak můžete váš malotraktor s tímto novým návěsem legálně provozovat po místních komunikacích III. a IV. třídy a po účelových komunikacích. Proto při výběru návěsu k vašemu malotraktoru neváhejte a pořiďte návěs VARI ANV, vyhnete se tak nepříjemnostem při silničních kontrolách. Pro vystavení technického osvědčení k návěsům VARI ANV stačí při nákupu požádat vašeho autorizovaného prodejce, který pro vás potřebné formality zařídí.