Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A PŘEDVÁDĚNÍ JIŘÍ MILISTERFER (10.5.2017) - FOTO A INFO

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A PŘEDVÁDĚNÍ JIŘÍ MILISTERFER (10.5.2017) - FOTO A INFO 10. 5. 2017

Ve středu 10.5. pořádal ve svém areálu náš značkový prodejce ze Strakonic, f. AGROM - Jiří Milisterfer, předváděcí den zahradní a komunální techniky. VARI jakožto jeden z hlavních dodavatelů zde nemohlo chybět.

Na našem stánku poutala pozornost tlaková myčka W3000V pod pohonné jednotky VARI se čtyřtaktními motory, která je novinkou letošního roku. Jelikož jsme měli k dispozici sud s vodou, mohli si ji zájemci vyzkoušet v akci. Její přednostní je velký průtok vody a tlak, duralové čerpadlo s dlouhou životností a také kompaktní konstrukce pro snadné přenášení a skladování. Zároveň byla možnost vyzkoušet si v akci štěpkovač RAPIDO s pohonnou jednotkou PJXP200, na kterou můžete čerpat dotaci 6.000 Kč. Velký zájem byl též např. o travní sekačky VARI se sběrným košem. Nemohlo chybět ani bohaté občerstvení.