Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGROWEST KLATOVY (13.4.2017) - FOTO A INFO

13. 4. 2017

Dne 13.4.2017 pořádal náš jeden z největších značkových prodejců Agrowest, a.s. na svém středisku v Klatovech Den otevřených dveří. Na spoustu návštěvníků zde čekala velká přehlídka zemědělské, komunální a zahradní techniky.

Největší zájem na stánku VARI byl o malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem ZDARMA. Pozadu nezůstal ani multifunkční nosič RAPTOR Hydro, novinka loňského roku, který získal cenu Grand prix 2016 na mezinárodní výstavě Techagro. Letos své příslušenství jako je bubnová sekačka, mulčovač, sulka a vozík rozšířil o obraceč sena a shrnovací radlici. Nechyběl ani oblíbený štěpkovač RAPIDO Plus a profesionální mulčovač F-700 Hydro.