Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MELICHAR.CZ ÚPICE (22.4.2017) - FOTO A INFO

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MELICHAR.CZ ÚPICE (22.4.2017) - FOTO A INFO 24. 4. 2017

V sobotu 22.4. pořádal náš značkový prodejce MELICHAR.cz Den otevřených dveří v areálu své centrály v Úpici. Tato akce, spojená s přehlídkou nejrůznějšího nářadí, náčiní a zahradní techniky, se v Úpici konala již šestým rokem a za tu dobu si získala velikou popularitu. Letos se u Melicharů sešlo na tisícovku návštěvníků.

Na stánku VARI si každý mohl prohlédnout široký sortiment včetně novinek letošního roku, kterými jsou např. travní sekačky s košem, tlaková myčka W3000V pro pohonné jednotky se čtyřtakními motory či ocelový kartáč B-35 VEDEX. Nechyběla ani bubnová sekačka DS-521BiS AGATHA s elektrickým startováním. Velký zájem byl také o bubnovou sekačku DS-521B AGATHA a vyžínač křovin F-550B, které si návštěvníci mohli také vyzkoušet na vlastní kůži, jak jednoduše se ovládají. K vidění byly ještě např. štěpkovač RAPIDO plus či nový komunální multifunkční RAPTOR HYDRO. Hodně dotazů bylo také na akce EKO DOTACE a Šrotovné, kdy zákazníci mohou za zvýhodněnou cenu vyměnit staré VARI za nové. Po celý den panovala dobrá nálada, ke které přispěl i pestrý program pro děti a bohaté občerstvení.