Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ÚPICE - MELICHAR CZ (21.10.2017) - FOTO A INFO

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ÚPICE - MELICHAR CZ (21.10.2017) - FOTO A INFO 23. 10. 2017

V sobotu 21.10.2017 pořádal náš značkový prodejce MELICHAR CZ den otevřených dveří na své centrále v ÚPICI. Návštěvníci si mohli prohlédnout veškeré prostory firmy, zakoupit zboží za zvýhodněné ceny a pochutnat si na bohatém občerstvení. Součástí byla také výstava a prezentace nářadí a zahradní techniky, kde VARI nemohlo chybět.

Velký zájem byl tradičně o orebnou sestavu malotraktoru VARI GLOBAL s oboustranným pluhem APH-352, však je období přípravy půdy na zimu. Pozornost poutal také RAPTOR HYDRO, což je multifunkční stroj osazený silným motorem s výkonem 8 HP a hydrostatickou převodovkou. Velkou atrakcí pak byl nový ocelový kartáč B-35 VEDEX, který si zde mohl každý vyzkoušet na vlastní kůži. Děkujeme všem za návštěvu a na jaře v Úpici u Melichara opět na shledanou.