Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DŘEVORUBEC ROKU 2018 - MELICHAR CZ (20.01.2018) - FOTO A INFO

DŘEVORUBEC ROKU 2018 - MELICHAR CZ (20.01.2018) - FOTO A INFO 24. 1. 2018

V sobotu 20.1.2018 proběhl v Dolním Adršpachu jubilejní 10. ročník velké akce Dřevorubec roku, na kterou se sjíždějí účastníci z celé České republiky, ze Slovenska a z Polska. Jedná se o jedinou akci svého druhu pořádanou v zimě, která simuluje opravdovou práci a podmínky při těžbě dřeva v lese. Doprovodným programem sadmotné soutěže byla totiž i výstava a prezentace zahradní techniky.

Náš značkový prodejce MELICHAR CZ je jedním z každoročních sponzorů, proto zde měl svůj stánek se zahradní technikou VARI. Největší pozornost poutal malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem, zaznamenali jsme též velmi pozitivní ohlas na RAPTORa se shrnovací radlicí RSR-1000. Kromě zahradní techniky zde byla i ukázka tvorby řezbářů, sochařů a vyřezávačů. Všem účastníkům děkujeme za návštěvu a při další akci se budeme těšit na shledanou.