Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DŮM A ZAHRADA LOUNY (13.-16.4.2017) - FOTO A INFO

DŮM A ZAHRADA LOUNY (13.-16.4.2017) - FOTO A INFO 17. 4. 2017

Ve dnech 13.-16.4.2017 proběhla na výstavišti v Lounech výstava Dům a zahrada 2017, která je nejoblíbenější zahrádkářskou výstavou v Ústeckém kraji. I přes nepříznivé počasí prošlo branami výstaviště více než 40.000 návštěvníků. Tradičně se tohoto veletrhu účastní náš značkový prodejce HSQ centrum, který na svém stánku v letošním ročníku prezentoval především novinky loňského a letošního roku.

Každý si tak mohl prohlédnout víceúčelový RAPTOR HYDRO, který vyniká silným motorem, hydrostatickou převodovkou, robustní konstrukcí, nadčasovým designem a řadou příslušenství, která se stále rozrůstá. Jmenujme např. bubnovou sekačku a mulčovač. Nemohl chybět ani nový čistič dlažby - ocelový kartáč B-35 VEDEX nebo tlaková myčka W3000V pod pohonné jednotky VARI se čtyřtaktními motory. Velkou pozornost poutali také elektrocentrály BRIGSS & STRATTON, rotační kypřič KF-200 a štěpkovač RAPIDO. Děkujeme všem za návštěvu a zase za rok se těšíme opět v Lounech na viděnou.