Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

FARMÁŘSKÉ TRHY TELČ (14.10.2017) - FOTO A INFO

FARMÁŘSKÉ TRHY TELČ (14.10.2017) - FOTO A INFO 16. 10. 2017

V sobotu 14.10.2017 proběhly na náměstí v Telči farmářské trhy, na které vždy zamíří spousta návštěvníků z širokého okolí. Tentokrát byly rozšířené o výstavu zahradní techniky, kterou pořádal náš značkový prodejce MIROSLAV PŘIBYL.

Kromě výstavy a prezentace došlo i na praktické vyzkoušení malotraktoru VARI GLOBAL s vozíkem ANV-380, se kterým se zájemci mohli projet po náměstí. Vyzkoušeli jsme také zametací kartáč CB-80 se sběrným boxem SB-80, se kterým jsme uklízeli piliny po uměleckém řezbáři. Děkujeme všem za návštěvu.