Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

FLORIA KROMĚŘÍŽ (28.9.-1.10.2017) - FOTO A INFO

FLORIA KROMĚŘÍŽ (28.9.-1.10.2017) - FOTO A INFO 3. 10. 2017

V Kroměříži proběhla ve dnech 28.9.-1.10.2017 tradiční výstava FLORIA PODZIM, které jsme se účastnili spolu s naším značkovým prodejcem z Vizovic, AGRO SMETANA s.r.o.

Na stánku si návštěvníci mohli prohlédnout některé letošní novinky z našeho sortimentu - vertikální štípačku na dřevo VARI 9 TON SUPER FORCE, rotační sekačku CSL 484 H nebo první bubnovou sekačku s elektrostartem, DS-521BiS AGATHA. Pozornost opět poutal malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem, který je v prodeji za akční cenu 39 990 Kč. Všem zájemcům i spokojeným uživatelům strojů VARI děkujeme za návštěvu a na jaře 2018 v Kroměříži opět na shledanou.