Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

HONDA DAY PRAHA (13.5.2017) - FOTO A INFO

15. 5. 2017

V sobotu 13.5. pořádala f. BG TECHNIK cs, a.s. Praha na břehu Vltavy tradiční předváděcí den zahradní techniky a motorových člunů.

Na stánku VARI byl obrovský zájem o sekačky na vysokou trávu, a to jak bubnové, tak mulčovače. V permanenci byl nový multifunkční RAPTOR HYDRO, tu s bubnovou sekačkou, tu s mulčovačem. Jeho menší "parťák" F-550 se nenechal zahanbit, též sekal, co mu síly stačily. Především zástupci obcí zůstali v němém úžasu, kterak si tyto stroje s vysokou trávu snadno a bez námahy poradí. A malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem? Ten byl osedlán snad po celý den. Kdy jindy si ho zájemci mohou na tak velkém prostoru vyzkoušet a otestovat? V obležení byla též tlaková myčka W3000V pro pohonné jednotky VARI, která jakožto letošní novinka sklidila velký ohlas. Profesionální duralové čerpadlo, velký tlak a průtok, kompaktní konstrukce a nízká cena, to jsou její úžasné vlastnosti. Každý majitel VARI se čtyřtaktním motorem by ji měl mít. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na travní sekačku VARI CSL 484 H, která zde mezi záplavou sekaček HONDA našla své místo na slunci a zaujala nejdnoho návštěvníka. HONDA samozřejmě táhla také, však to byl den hondy, především pak travní sekačky a motorové čluny. Po celý den panovalo krásné počasí a dobrá nálada, zájemců o vyzkoušení strojů v akci byla spousta a většina z nich se již na místě stala novými vlastníky. Přístí rok se ve Velké Chuchli u Vltavy těšíme opět na shledanou.