Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PODHORY 2017 (8.6.2017) - FOTO A INFO

PODHORY 2017 (8.6.2017) - FOTO A INFO 13. 6. 2017

Ve čtvrtek 8.6. se v Čisté v Krkonoších u Černého Dolu konala zemědělská výstava PODHORY 2017 pořádaná Okresní agrární komorou. Výstava PODHORY se za 20 let stala mezi širokou odbornou a laickou veřejností velice oblíbenou, o čemž svědčí i její vysoká návštěvnost. Hosté zde totiž nevidí pouze statické stroje, součástí výstavy je i předvedení strojů v praxi. Letošního ročníku jsme se zúčastnili společně s naším značkovým prodejcem MELICHAR CZ - pobočka Trutnov.

Ve vysoké trávě na předváděcí ploše jsme zájemcům předvedli RAPTOR HYDRO v celé svém kráse s bubnovou sekačkou RBS-700 a následně s obracečem píce ROP-115. Díky tomu mohl každý na stánku vidět i jednoduchou výměnu adaptérů RAPTORU HYDRO. Dalším předvedeným strojem byl mulčovač F-700 HYDRO, který je vhodný pro likvidaci travních porostů na rovině i ve svazích. Na stánku si pak každý mohl prohlédnout první bubnovou sekačku s elektrickým startováním - DS-521BiS AGATHA, víceúčelovou bubnovou sekačku BDR-620 LUCINA MAX, vyžínač křovin F-550, největší zájem byl však o travní sekačky se sběrným košem. Proběhla také praktická ukázka štěpkovače RAPIDO. Děkujeme všem za návštěvu a na další výtavě se těšíme opět na shledanou.