Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

TESTOVACÍ DEN TŘESKONICE HSQ CENTRUM (20.4.2017) - FOTO A INFO

TESTOVACÍ DEN TŘESKONICE HSQ CENTRUM (20.4.2017) - FOTO A INFO 21. 4. 2017

HSQ centrum, náš značkový prodejce z Loun, pořádal 20.4. testovací den na střelnici v obci Třeskonice. Tato akce byla zaměřena na údržbu zeleně v obcích, proto byli pozváni hosté z řad odborné veřejnosti.

Největší pozornost poutala novinka letošního roku, ocelový kartáč B-35 VEDEX pro mechanickou likvidaci plevelů a mechu, které prorůstají spárami dlažby chodníků. Velký zájem byl také o mulčovač F-700 HYDRO, RAPTOR HYDRO a štěpkovač RAPIDO plus. Pozadu nezůstal ani zametací kartáč CB-80, který sice nebylo kde vyzkoušet, ale zkušený personál f. HSQ centrum, pánové Silber a Patera podali zájemcům vyčerpávající informace. Pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení - kančí guláš, grilované maso a zelenina, dobré pití. Děkujeme za příjemný den v Třeskonicích a za rok zase na shledanou.