Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

TRHY TUHAŃ ZAHRADNÍ TECHNIKA TOMÁŠ (21.5.2017) - FOTO A INFO

TRHY TUHAŃ ZAHRADNÍ TECHNIKA TOMÁŠ (21.5.2017) - FOTO A INFO 22. 5. 2017

V neděli 21.5. se opět náš značkový prodejce Antonín Tomáš se svou zahradní technikou ze Semil účastnil oblíbených auto-moto trhů v obci Tuhaň. Opět zde nemohlo VARI chybět.

Na jeho stánku byl veliký zájem o nové travní sekačky VARI se sběrem, sezona je totiž v plném proudu a tráva roste jako z vody. Také bubnová sekačka DS-521BiS Agatha s elektrickým starterem INSTART nezůstala pozadu, však je to jediná taková v Evropě, žádná jiná bubnová sekačka elektrostart nemá. Své zájemce z řad náročných zákazníků zde našel také RAPTOR HYDRO, multifunkční nosič adaptérů s hydrostatickou převodovkou pro komunální použití. Děkujeme všem za návštěvu a zase někdy se těšíme v Tuhani na shledanou.