Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

TRHY TUHAŃ ZAHRADNÍ TECHNIKA TOMÁŠ (7.5.2017) - FOTO A INFO

TRHY TUHAŃ ZAHRADNÍ TECHNIKA TOMÁŠ (7.5.2017) - FOTO A INFO 10. 5. 2017

V neděli 7.5. se náš značkový prodejce, f. Zahradní technika Tomáš ze Semil, účastnil se stánkem VARI oblíbené auto-moto burzy v obci Tuhaň.

Na stánku VARI byly k vidění nové modely travních sekaček VARI, konkrétně CSL 484 H, MP1 504 B a MP1 554 H, také štěpkovač RAPIDO s pohonnou jednotkou PJXP200, na kterou můžete čerpat EKO DOTACI 6.000 Kč, a převodové skříně, na které probíhá akce šrotovné. Nechyběl ani RAPTOR HYDRO s bubnovou sekačkou a mulčovačem. Na trhy dorazila spousta návštěvníků, stánek VARI byl též v neustálém obležení. Děkujeme všem za úspěšnou akci a zase někdy v Tuhani na shledanou.