Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

VÝSTAVNÍ DNY ŠÍPAL (18.-19.5.2017) - FOTO A INFO

VÝSTAVNÍ DNY ŠÍPAL (18.-19.5.2017) - FOTO A INFO 21. 5. 2017

Ve dnech 18.-19.5. pořádal náš značkový prodejce Šípal výstavní dny zahradní a komunální techniky v areálu své firmy v Libovicích u Slaného. Výstava byla určena především pro profesionály z řad obcí či technických služeb.

Na stánku VARI tak byl největší zájem o nový ocelový kartáč B-35 VEDEX pro mechanické odstraňování mechu a plevele ze spár dlažeb, zametací kartáč CB-80 a štěpkovač RAPIDO plus. Pozornost poutal také vyžínač křovin F-550 a nový RAPTOR HYDRO, především s mulčovacím adaptérem. Děkujeme všem za návštěvu a zase za rok u p. Šípala na shledanou.