Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

ZAHRADA 2017 HAVLÍČKŮV BROD (28.-30.4.2017) - FOTO A INFO

ZAHRADA 2017 HAVLÍČKŮV BROD (28.-30.4.2017) - FOTO A INFO 30. 4. 2017

Tradičně o posledním dubnovém víkendu proběhla v Havlíčkově Brodě velmi oblíbená výstava Zahrada, na kterou se každoročně sjíždí návštěvníci z celé Vysočiny. Výstavy Zahrada se pravidelně účastní také náš značkový prodejce z Havl. Brodu, f. MAT - Milan Milichovský.

Na stánku firmy pana Milichovského si návštěvníci mohli prohlédnout např. vyžínač křovin F-550, štěpkovač RAPIDO plus nebo novinku letošního roku, ocelový kartáč B-35 VEDEX, který slouží k mechanickému odstraňování plevele a mechu ze spár dlažeb. Zájem byl také o sazeč brambor SB-40 k malotraktoru VARI IV Global. Největší pozornost však poutala štípací linka VARI MATIC 300 pro zpracování dřeva, kterou mohli zájemci vidět v akci. Nejvíce aktuální však byla multifunkční bubnová sekačka BDR-620 LUCINA MAX, ovšem s nasazeným sněžným pluhem SP-800, kterým jsme si v pátek museli ze stánku odhrnout napadaný sníh, aby zde mohli návštěvníci chodit. I přes nepřízeň počasí byl zájem o VARI velký a již teď se těšíme příští rok opět v Havl. Brodě na shledanou.