Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

ZEMĚ ŽIVITELKA (24.-29.8.2017) - FOTO A INFO

ZEMĚ ŽIVITELKA (24.-29.8.2017) - FOTO A INFO 30. 8. 2017

Právě proběhl 44. ročník oblíbeného AGROTRHU ZEMĚ ŽIVITELKA, kterého jsme se účastnili spolu se značkovými prodejci AGROZET ČESKÉ BUDĚJOVICE, a.s. a AGROWEST, a.s. z Plzně. Výstava byla veleúspěšná a za poslední roky s největší návštěvností. 

Velice nás potěšil obrovský zájem návštěvníků o VARI. Stánek navštívili nejen stávající spokojení uživatelé strojů VARI, kteří si přišli prohlédnout letošní novinky, ale především ti, kteří svého pomocníka teprva hledají a shánějí. A právě na této výstavě jej velká většina z nich našla právě na stánku VARI. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout náš stánek, který byl v neustálém obležení. Všem děkujeme za návštěvu a zase za rok se těšíme na Živitelce opět na shledanou.