Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Zemědělská výstava na Hadačce (29.6.2017) - FOTO A INFO

Zemědělská výstava na Hadačce (29.6.2017) - FOTO A INFO 30. 6. 2017

Ve čtvrtek proběhl další ročník oblíbené zemědělské výstavy, která se koná každý rok na poli v obci Hadačka u Kralovic. Té se VARI účastní spolu se značkovým prodejcem, f. AGROWEST, a.s.

Jako každý rok bylo na Hadačce k vidění obrovské množství zemědělské techniky - traktory, kombajny, dusače, balíkovače, atd. - nejrůznějších značek. Letošní ročník však byl poznamenám nepřízní počasí, kdy vytrvalý déšť přeměnil výstavu na "bahenní koupele". I tak na stánek Agrowestu zájemci dorazili, kteří měli o VARI veliký zájem. Prohlédněte si fotogalerii a příští rok se těšíme na Hadačce opět na shledanou, snad v lepším počasí.