Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Právní servis

originální výrobky Vari

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 6. 5. 2015
Oto Váhavý
Neuvažujete o signování klíčových součástí všech Vašich výrobků, když i u oficiálních prodejců se lze setkat s výrobky třetích stran?

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Ano, dnes již většina důležitých komponentů, odlitků a výkovků signaturu VARI má, případně je zde vyraženo číslo výkresu. Bohužel i tuto ochranu mohou výrobci třetích stran zneužít a díl podepsat stejně. Pokud si nejste jistý dílem nebo příslušenstvím, nejjednodušší je takový komponent vyfotit mobilním telefonem a zaslat k nám na posouzení.

S pozdravem

Tomáš Belinger

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.