Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

INSTART - technologie, která SNOUBÍ POHODLÍ A SÍLU!

INSTART - technologie, která SNOUBÍ POHODLÍ A SÍLU! 23. 5. 2017

Toužíte po výkonné bubnové sekačce, ale bojíte se startování? Nemáte dost síly nebo ten správný grif při tahání za startovací šňůru? Bojujete s motorem? Nezoufejte, jako první ve světě jsme v roce 2017 přišli s bubnovou sekačkou s plně integrovaným elektrickým startováním, dnes najdete u VARI i travní sekačku a mulčovač s technologií INSTART.

Motor nastartujete jedním prstem! Je to tak snadné.

DS-521BiS AGATHAMP1 504 BiSBubnová sekačka Agatha DS-521BiS je osazena moderním čtyřtaktním motorem Briggs&Stratton 675 EXI a travní sekačka MP1 504 BiS čtyřtaktním motorem Briggs&Stratton 575 EXI - obojí v provedení INSTART.

Co je to vlastně INSTART?

LOGO INSTART je technologie startéru, startovací baterie a automatického sytiče (tzv. ReadyStartu), plně integrovaná přímo do motoru sekačky.

K sekačce dostanete i chytrou nabíječku. Ta nabíjí a udržuje startovací baterii v té nejlepší kondici. Baterii stačí nabít, vložit do držáku na motoru a stisknutím jediného tlačítka motor nastartovat!

Nabijte - vložte - startujte - sekejte!

Nabijte!/Vložte!Startujte!Sekejte!

Startování bubnové sekačky už nebude jednodušší!

Startovací baterie

  • Baterie má dostatek energie na minimálně 50 startů. Máme ověřeno, že bezpečně zvládne i 75 startů.
  • Baterie je vybavena diodovým indikátorem, máte tak neustálý přehled o stavu nabití.
  • Baterie je zároveň bezpečnostním prvkem v podobě pomyslného klíče k zapalování, bez kterého sekačku nelze nastartovat.
  • Baterie je lehká a malá, můžete ji snadno přenášet v kapse a mimo sezonu skladovat doma. Pokud ji umístíte mimo dosah dětí, máte jistotu, že děti sekačku nenastartují.

Nabití do plné kapacity trvá 60 minut, ale již po 10 minutách je možné uskutečnit asi 10 startů.

Opravdu nastartuji jedním prstem? ANO!

/ram/Třípolohový spínačStartovací panel bubnové sekačky s technologií INSTART je vybaven tlačítky pro bezpečný start a pro bezpečné vypnutí motoru.

Startovací panel naleznete přímo na vodicích rukojetích blízko místa, kde jste byli doposud zvyklí na plynovou páčku.

Už nikdy nebudete muset tahat za šnůru, nebudete laborovat s páčkou ovládající sytič a nebudete hledat ty správné pracovní otáčky motoru.

Vše od teď zvládnete jedním prstem.

 Srovnání

AGATHA DS-521, DS-521B, DS-521Z

AGATHA DS-521BiS, MP1 504 BiS

  • startování ruční - tahem za šňůru na oběžném kole ventilátoru
  • ovládání otáček motoru - ručně, plynovou páčkou
  • startování elektrické - stiskem tlačítka na startovacím panelu
  • žádné zapínání sytiče
  • žádné nastavování pracovních otáček

IMG_6453xx

IMG_6456xxIMG_6450xx

 

 

 

MP1 504 BiSDS-521BiS AGATHA