Nezávazná
poptávka
Odběr
zpravodaje
Najít
prodejce

Vybrané příspěvky
z diskuse

Skříň převodová DSK-317/S

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat co znamená převod P. Děkuji

Štěpkovač RAPIDO

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jakou má RAPIDO životnost,výkon(u sekaček se uvádí :,,plošný výkon stroje"či doporučená plocha).Jde mi o to zda může p...

Vstoupit do diskuse

Úvod › O nás

O nás

Jeden tým, jedna značka a společná odpovědnost k historii i budoucnosti – to je VARI.

Kdo jsme?

Jsme středně velká společnost, která ve výrobním závodě v Libici nad Cidlinou zaměstnává 80 lidí. Společnost VARI byla založena v roce 1969 a v letošním roce oslavila už 45 let působení na trhu. V porovnání s ostatními českými společnostmi, které podnikají v oboru malé zahradní techniky, se můžeme pochlubit nejdelší historií výroby.  Společnost  je v 100% českém vlastnictví.

Kam míříme?

Pod značkou VARI  si dnes nepředstavujeme jen malotraktor či lištovou sekačku. Naopak -  tuto značku charakterizuje několik promyšlených výrobkových řad, které si úspěšně razí cestu k zákazníkům nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Pod značkou VARI nabízíme také řadu obchodního zboží, na jejichž vývoji či výrobě se přímo podílíme. Naším cílem je přinášet kvalitní a inovativní technická řešení, dobrou funkčnost a kompatibilitu našich výrobků a pokračovat tak v tradici a budování dobrého jména firmy VARI.

Na jakých hodnotách je založeno úspěšné podnikání firmy VARI?

Vyrábíme funkční a promyšlené stroje, které ve své cenové i výkonové třídě přinášejí vždy řadu výjimečných prvků oproti srovnatelným strojům ostatních výrobců. Zakládáme si na historii značky a naším cílem je nezklamat důvěru zákazníků ve stroje značky VARI.

Snažíme se vytvářet hodnotné produkty, které dobře a dlouhé roky slouží a přitom si udržují stále zajímavou tržní cenu. Nevyrábíme nekvalitní výrobky, které často nutí zákazníka měnit celý stroj. Neseme odpovědnost za stroje vyrobené v minulosti, snažíme se o maximální kompatibilitu a dlouhou dostupnost náhradních dílů. Značku VARI si oblíbily už předešlé generace a stále více jak 70 % strojů vyrobených v posledních 45 letech doposud slouží svým zákazníkům. 

PROGRAM VÝROBY

Multifunkční malotraktory VARI GLOBAL - malá zahradní a zemědělská technika

Malotraktory VARI GLOBAL s bohatým příslušenstvím pro převoz nákladu a obdělání půdy: pluhy, kypřiče a kypřicí ústrojí, hrobkovací radlice, sazeče bramborbrány, smyky, vyklápěcí návěsy, nosiče nářadí atd.

Vyrábíme také malotraktory pro komunální práce po celý rok. Malotraktory vynikají svou spolehlivostí a snadným přestavením z bubnové sekačky na mulčovač, sněhovou frézu nebo zametací kartáč či radlici na sníh, písek a další sypké hmoty. Vyrábíme celou škálu příslušenství pro různé práce. 

Jednoúčelová zahradní technika

Mulčovače/vyžínače (řady HURRICANE), bubnové sekačky na sečení vysoké trávy (nejpopulárnější ADELA), křovinořezy, štípače na dřevo a řetězové pily.

VARI a ochrana životního prostředí.

Plníme přísné interní předpisy pro nakládání s odpady, pečlivě je třídíme a díky vlastní čističce odpadních vod kontrolujeme kvalitu vody, kterou vypouštíme zpět do oběhu. Při výrobě využíváme nízkoenergetické technologie. Máme moderní práškovou lakovnu a lakovnu na vodou-ředitelné barvy. Na veškeré obaly používáme recyklovaný papír.
S pomocí EU jsme investovali do decentralizace topení a zateplení budov, snížili jsme spotřebu plynu meziročně o 65%. Realizujeme kompletní modernizaci osvětlení v celé firmě, jejímž cílem je snížení spotřeby elektrické energie a zlepšení světelného komfortu na jednotlivých pracovištích.

V našich výrobcích používáme pouze moderní čtyřtaktní motory, které plní přísné emisní normy Euro2.

Jdeme cestou maximální ohleduplnosti k životnímu prostředí. Naše stroje se podílejí na pěstování zdravých BIO produktů nebo pomáhají kvalitně sekat travní porosty pro jejich další zpracování. Ekologie a ohleduplnost je ve VARI důležité téma, kterému věnujeme pozornost.

 

Společnost Vari má síť více než 120 obchodních zástupců po celé ČR včetně servisu a servisního poradenství.

Přečtěte si o společnosti VARI, a.s., holdingové společnosti HONDA a HONDAMARINE,  produktech v zahradní technice, připravovaných akcích, novinkách v zahradní technice a obchodním zastoupením.

Veškeré náměty, dotazy a připomínky rádi zodpovíme! VAŠE VARI