Košík

ÚvodO nás › Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Jeden tým, jedna značka a společná odpovědnost k historii i budoucnosti – to je VARI.

Kdo jsme?

Jsme středně velká společnost, která ve výrobním závodě v Libici nad Cidlinou zaměstnává 80 lidí. Společnost VARI byla založena v roce 1969 a v letošním roce oslavila už 45 let působení na trhu. V porovnání s ostatními českými společnostmi, které podnikají v oboru malé zahradní techniky, se můžeme pochlubit nejdelší historií výroby.  Společnost  je v 100% českém vlastnictví.

Kam míříme?

Pod značkou VARI  si dnes nepředstavujeme jen malotraktor či lištovou sekačku. Naopak -  tuto značku charakterizuje několik promyšlených výrobkových řad, které si úspěšně razí cestu k zákazníkům nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Pod značkou VARI nabízíme také řadu obchodního zboží, na jejichž vývoji či výrobě se přímo podílíme. Naším cílem je přinášet kvalitní a inovativní technická řešení, dobrou funkčnost a kompatibilitu našich výrobků a pokračovat tak v tradici a budování dobrého jména firmy VARI.

Na jakých hodnotách je založeno úspěšné podnikání firmy VARI?

Vyrábíme funkční a promyšlené stroje, které ve své cenové i výkonové třídě přinášejí vždy řadu výjimečných prvků oproti srovnatelným strojům ostatních výrobců. Zakládáme si na historii značky a naším cílem je nezklamat důvěru zákazníků ve stroje značky VARI.

Snažíme se vytvářet hodnotné produkty, které dobře a dlouhé roky slouží a přitom si udržují stále zajímavou tržní cenu. Nevyrábíme nekvalitní výrobky, které často nutí zákazníka měnit celý stroj. Neseme odpovědnost za stroje vyrobené v minulosti, snažíme se o maximální kompatibilitu a dlouhou dostupnost náhradních dílů. Značku VARI si oblíbily už předešlé generace a stále více jak 70 % strojů vyrobených v posledních 45 letech doposud slouží svým zákazníkům.

Kariéra ve firmě VARI

Ve VARI máte vždy blízko k vedení a majitelům společnosti.

Kterýkoliv ze zaměstnanců naší firmy může kdykoliv přijít s novým nápadem na vylepšení. Nikdo nebude odmítnut. Ve VARI  jednotlivá oddělení úzce spolupracují a pokud na dané pozici člověk objeví schopnosti, které může využít i jinde, není problémem v rámci firmy změnit jeho pracovní zařazení. Řada kolegů v průběhu let prošla několika odděleními a jejich pracovní zařazení se dostalo do pozic, o kterých na začátku ani nepřemýšleli. Pokud hledáme či chceme obsadit nové místo, nejdříve hledáme v interních zdrojích.

Vážíme si dlouholetých zaměstnanců, kteří si v sobě nesou zkušenosti, ducha značky a její historii. Snažíme se, aby každý, kdo pracuje ve firmě VARI, byl hrdý na tuto značku a hodnoty, které svou prací spoluvytváří.

Zaměstnanecké výhody.

Zaměstnancům umožňujeme zvýhodněný přístup k sortimentu zboží, který vyrábíme či dovážíme, zaměstnanci mají možnost firemního stravování, dostupné jsou vzdělávací programy zaměřené na jazyky, technologie či obchodní dovednosti. Nabízíme jeden týden dovolené v roce navíc.

VARI a ochrana životního prostředí.

Plníme přísné interní předpisy pro nakládání s odpady, pečlivě je třídíme a díky vlastní čističce odpadních vod kontrolujeme kvalitu vody, kterou vypouštíme zpět do oběhu. Při výrobě využíváme nízkoenergetické technologie. Máme moderní práškovou lakovnu a lakovnu na vodou-ředitelné barvy. Na veškeré obaly používáme recyklovaný papír.
S pomocí EU jsme investovali do decentralizace topení a zateplení budov, snížili jsme spotřebu plynu meziročně o 65%. Realizujeme kompletní modernizaci osvětlení v celé firmě, jejímž cílem je snížení spotřeby elektrické energie a zlepšení světelného komfortu na jednotlivých pracovištích.

V našich výrobcích používáme pouze moderní čtyřtaktní motory, které plní přísné emisní normy Euro2.

Jdeme cestou maximální ohleduplnosti k životnímu prostředí. Naše stroje se podílejí na pěstování zdravých BIO produktů nebo pomáhají kvalitně sekat travní porosty pro jejich další zpracování. Ekologie a ohleduplnost je ve VARI důležité téma, kterému věnujeme pozornost.

Staňte se členem týmu VARI i Vy!

LIDÉ VE VARI