Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Chovatelská výstava Hořice (13. - 15.9.2019)

Chovatelská výstava Hořice (13. - 15.9.2019) 7. 9. 2019

Srdečně Vás zveme na tradiční hořickou výstavu konanou ve dnech 13. - 15. září 2019 v chovatelském areálu Na Závisti, Hořice.

Na stánku našeho prodejce Miroslava Volejníka si budete moci prohlédnout řadu strojů ze sortimentu VARI. Těšit se můžete na malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem ANV-380, který nyní můžete zakoupit za akční cenu 39 990 Kč! Na místě bude připraveno také příslušenství pro orbu a kypření půdy, dále celá řada travních sekaček VARI. Nebude chybět ani travní traktor VARI RL 98 H. Výstava bude zpestřena tombolou, občerstvením a doprovodným programem pro děti. Těšíme se na Vás.