Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyVARI powered by EGOVARI powered by EGOReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Volná pracovní místa

Jeden tým, jedna značka a společná odpovědnost k historii i budoucnosti – to je VARI.

Kdo jsme?

Jsme středně velká společnost, která ve výrobním závodě v Libici nad Cidlinou zaměstnává 80 lidí. Společnost VARI byla založena v roce 1969. V porovnání s ostatními českými společnostmi, které podnikají v oboru malé zahradní techniky, se můžeme pochlubit nejdelší historií výroby.  Společnost  je v 100% českém vlastnictví.

Kam míříme?

Pod značkou VARI  si dnes nepředstavujeme jen malotraktor či lištovou sekačku. Naopak -  tuto značku charakterizuje několik promyšlených výrobkových řad, které si úspěšně razí cestu k zákazníkům nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Pod značkou VARI nabízíme také řadu obchodního zboží, na jejichž vývoji či výrobě se přímo podílíme. Naším cílem je přinášet kvalitní a inovativní technická řešení, dobrou funkčnost a kompatibilitu našich výrobků a pokračovat tak v tradici a budování dobrého jména firmy VARI.

Na jakých hodnotách je založeno úspěšné podnikání firmy VARI?

Vyrábíme funkční a promyšlené stroje, které ve své cenové i výkonové třídě přinášejí vždy řadu výjimečných prvků oproti srovnatelným strojům ostatních výrobců. Zakládáme si na historii značky a naším cílem je nezklamat důvěru zákazníků ve stroje značky VARI.

Snažíme se vytvářet hodnotné produkty, které dobře a dlouhé roky slouží a přitom si udržují stále zajímavou tržní cenu. Nevyrábíme nekvalitní výrobky, které často nutí zákazníka měnit celý stroj. Neseme odpovědnost za stroje vyrobené v minulosti, snažíme se o maximální kompatibilitu a dlouhou dostupnost náhradních dílů. Značku VARI si oblíbily už předešlé generace a stále více jak 70 % strojů vyrobených v posledních 45 letech doposud slouží svým zákazníkům.

Kariéra ve firmě VARI

Ve VARI máte vždy blízko k vedení a majitelům společnosti.

Kterýkoliv ze zaměstnanců naší firmy může kdykoliv přijít s novým nápadem na vylepšení. Nikdo nebude odmítnut. Ve VARI  jednotlivá oddělení úzce spolupracují a pokud na dané pozici člověk objeví schopnosti, které může využít i jinde, není problémem v rámci firmy změnit jeho pracovní zařazení. Řada kolegů v průběhu let prošla několika odděleními a jejich pracovní zařazení se dostalo do pozic, o kterých na začátku ani nepřemýšleli. Pokud hledáme či chceme obsadit nové místo, nejdříve hledáme v interních zdrojích.

Vážíme si dlouholetých zaměstnanců, kteří si v sobě nesou zkušenosti, ducha značky a její historii. Snažíme se, aby každý, kdo pracuje ve firmě VARI, byl hrdý na tuto značku a hodnoty, které svou prací spoluvytváří.

Zaměstnanecké výhody.

Zaměstnancům umožňujeme zvýhodněný přístup k sortimentu zboží, který vyrábíme či dovážíme, zaměstnanci mají možnost firemního stravování, dostupné jsou vzdělávací programy zaměřené na jazyky, technologie či obchodní dovednosti. Nabízíme jeden týden dovolené v roce navíc a 3 dny na zotavenou tzv. Sick days.

VARI a ochrana životního prostředí.

Plníme přísné interní předpisy pro nakládání s odpady, pečlivě je třídíme a díky vlastní čističce odpadních vod kontrolujeme kvalitu vody, kterou vypouštíme zpět do oběhu. Při výrobě využíváme nízkoenergetické technologie. Máme moderní práškovou lakovnu a lakovnu na vodou-ředitelné barvy. Na veškeré obaly používáme recyklovaný papír.
S pomocí EU jsme investovali do decentralizace topení a zateplení budov, snížili jsme spotřebu plynu meziročně o 65%. Realizujeme kompletní modernizaci osvětlení v celé firmě, jejímž cílem je snížení spotřeby elektrické energie a zlepšení světelného komfortu na jednotlivých pracovištích.

V našich výrobcích používáme pouze moderní čtyřtaktní motory, které plní přísné emisní normy EURO V.

Jdeme cestou maximální ohleduplnosti k životnímu prostředí. Naše stroje se podílejí na pěstování zdravých BIO produktů nebo pomáhají kvalitně sekat travní porosty pro jejich další zpracování. Ekologie a ohleduplnost je ve VARI důležité téma, kterému věnujeme pozornost.

Staňte se členem týmu VARI i Vy!

Demopark

Datum: 18. 6. 2023
Místo: Eisenach, Deutschland

Více