Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Návody k používání

Nedílnou součástí každého výrobku, který opouští brány našeho výrobního závodu v Libici nad Cidlinou, je tištěný papírový Návod k používání. Pokud se budete řídit pokyny a informacemi v něm uvedenými, bude Vám náš výrobek sloužit spolehlivě po řadu let. Pokud se nějakým nedopatřením stalo, že jste o návod přišli, můžete si ho zde zdarma stáhnout.

Návody na stroje, které se již nevyrábí, jsme pro Vás roztřídili do částí označených ARCHÍV. V takto označených částech naleznete návody i pro velmi staré a z našeho výrobního programu již vyřazené výrobky.

Poznámka: Některé náhradní díly již nemusí být pro tyto výrobky dostupné.

Pokud vlastníte návod, který v částech označených ARCHÍV není k dohledání, budeme rádi, když nám jej poskytnete. Rádi ho zde uveřejníme, aby posloužil i dalším uživatelům a majitelům strojů TERRA/VARI.

Vyhrazujeme si právo na technické změny a inovace nemající vliv na funkci a bezpečnost strojů. Tyto změny se nemusí projevit v návodech k používání v papírové ani v elektronické podobě. Neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby v návodech k používání.

Jakékoliv kopírování a veřejné rozšiřování jednotlivých částí nebo celých návodů k používání bez našeho souhlasu není dovoleno.