Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyVARI powered by EGOVARI powered by EGOReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Záruky

Standardní záruka 2 roky

Výrobce VARI, a.s. poskytuje na vady materiálu a výrobní vady zakoupeného stroje záruku 2 roky ode dne prodeje uvedeného v záručním listu. Během této doby autorizovaný servis VARI, a.s. bezplatně odstraní jakékoliv vady zjištěné na výrobku - stroji v souladu se zákonem a záručními podmínkami.

Prodloužená záruka až 5 let

 Na komplety VARI s motory HONDA, pohonné jednotky HONDA a převodové skříně (uvedené v servisní knížce) prokazatelně prodané jako nové v síti registrovaných prodejců VARI, poskytuje výrobní společnost VARI, a.s. prodlouženou záruční dobu až 5 let při splnění zde specifikovaných podmínek. Upozornění! Prodloužení záruční doby nad rámec zákonné záruční doby dvou let se týká pouze prvního vlastníka výrobku – stroje. Prodloužená záruční doba se nevztahuje na odstředivé spojky, náboje spojek a opotřebení obložení čelistí spojek motorů, na kotouče spojek, úhlové převody a převodovky, žací ústrojí, plastové krytování strojů, těsnění, gufera a prachovky u převodových skříní, na vodicí rukojeti včetně páčky akcelerátoru s bowdenem, veškeré bowdeny a lanovody, ložiska, pneumatiky, palivový systém a problémy způsobné nekvalitním palivem či jeho nevhodným skladováním. Dále tato prodloužená záruční doba není poskytována podnikateli – tj. ať již právnické osobě či fyzické osobě – podnikateli - konečnému spotřebiteli - zákazníkovi, který tento stroj bude používat za účelem podnikatelské činnosti. Prodloužená záruka neplatí pro stroje používané v profesionálním nasazení. Kupujícímu je poskytována prodloužená záruka na dobu nepřesahující 5 let ode dne prodeje a koupě výrobku – stroje dle záručního listu. Rozhodující pro uplatnění prodloužené záruky je proto uvedení údajů o prvním vlastníku výrobku - stroje v záručním listu (soukromá osoba). Bez uvedení dostatečných údajů o vlastníku do záručního listu zaniká nárok na prodlouženou záruku strojů VARI. Prodloužení záruční doby nad rámec zákonné záruky je rovněž podmíněno vykonáním technické prohlídky výrobku - stroje po uplynutí 12 měsíců dotace dne prodeje (s tolerancí provedení prohlídky + - 1 měsíc) a potvrzení o vykonání této prohlídky v servisní knížce autorizovaným servisem VARI, a.s.  Po uplynutí základní záruční doby je nutné předávat stroj k pravidelným ročním kontrolám do autorizovaného servisu VARI, a.s., kdy bude konečnému spotřebiteli - zákazníkovi tato kontrola potvrzena v servisní knížce a tím prodloužena záruka o další rok až do celkové výše nejvýše 5 let. Tyto roční prohlídky jsou hrazeny konečným spotřebitelem - zákazníkem dle platného ceníku.

Dokumentace/ Záruční list / Servisní knížka

Servisní knížku předává autorizovaný prodejce VARI, a.s. konečnému spotřebiteli - zákazníkovi - kupujícímu spolu s novým výrobkem výrobní společnosti VARI, a.s. Oddíl s podrobnostmi o stroji a jeho vlastníku musí vyplnit autorizovaný prodejce VARI, a.s. a slouží jako záruční doklad. V této servisní knížce jsou rovněž uvedeny záruční doby a podmínky záruky. Výrobek - stroj musí být minimálně po dobu trvání záruční doby kontrolován a udržován autorizovaným servisem VARI, a.s., a to v servisních intervalech uvedených v návodu na obsluhu a v této servisní knížce a pro případnou opravu musí být bezvýjimečně používány výhradně originální náhradní díly VARI, a.s. dodané autorizovaným servisem VARI, a.s. Do této servisní knížky se zapisují všechny servisní úkony provedené na výrobku – stroji. Řádně vedené záznamy slouží k případnému prodloužení a mohou zvýšit hodnotu výrobku - stroje při jeho případném dalším prodeji. Návod na obsluhu a servisní knížka jsou považovány za nedílnou součást výrobku – stroje. V případě jakýchkoliv problémů s výrobkem - strojem, či v případě jakýchkoliv dotazů, je třeba se bez zbytečného odkladu obrátit na autorizovaného prodejce VARI.

Seznam výrobků VARI s motory HONDA, na které je poskytována možnost prodloužené záruky až na 5 let je uvedený ZDE , případně se řídí přiloženou servisní a záruční knížkou u výrobku. Záruční i pozáruční opravy provádí síť odborně proškolených autorizovaných servisů, označených logem VARI, a.s., po celé ČR.  

Demopark 2023

Datum: 18. 6. 2023
Místo: Eisenach, Deutschland

Více