Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den komunální techniky HSQ CENTRUM (2.5.2019)

Den komunální techniky HSQ CENTRUM (2.5.2019) 27. 4. 2019

Ve čtvrtek 2.5. pořádá náš značkový prodejce HSQ CENTRUM předváděcí den komunální techniky ve sportovním areálu v Tuchořicích u Loun, na který jste srdečně zváni.

Budete si moci vyzkoušet a otestovat mulčovač F-700 Hydro, štěpkovač RAPIDO, zametací kartáče CB-80 a B-35 VEDEX či multifunkční RAPTOR Hydro s velkým množství příslušenství. Bohaté občerstvení zajištěno. Těšíme se na vás.