Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den otevřených dveří Jana Dvořáková

Den otevřených dveří Jana Dvořáková 28. 5. 2019

Dovolte, abychom vás pozvali na den otevřených dveří, který pořádá náš značkový prodejce Jana Dvořáková - VARI a HUSQVARNA z Jindřichova Hradce ve čtvrtek 30.5. od 8 do 15 hodin.

Budete se moci kochat celou řadou novinek v zahradní technice, některé stroje si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet. Zasekáte si bubnovými sekačkami DS-521 Agatha BiS a BDR-620 Lucina MaX a vyžínačem křovin F-550. Těšit se můžete také na nový obraceč sena - senohrab SH-600 k Lucině MaX a štěpkovač RAPIDO. Těšíme se na vás.