Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den otevřených dveří Kožlany

Den otevřených dveří Kožlany 20. 4. 2022

Srdečně vás zveme do Kožlan, kde středisko našeho značkového prodejce AGROWEST, a.s. s centrálou v Plzni pořádá den otevřených dveří. Můžete se těšit na bohatý program a přehlídku zemědělské a zahradní techniky.

V expozici VARI si budete moci prohlédnout a částečně vyzkoušet ocelový kartáč B-35 Vedexzametací kartáč CB-800provzdušňovač / prořezávač trávníku PP-60, profesionální mulčovač F-700 Hydro Hurricane nebo bubnovou sekačku DS-521Z AGATHA a další.

Těšíme se na Vás. Vaše VARI a AGROWEST KOŽLANY