Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN S HISTORICKOU TECHNIKOU VELKÝ OSEK (22.4.2017)

DEN S HISTORICKOU TECHNIKOU VELKÝ OSEK (22.4.2017) 19. 4. 2017

V sobotu 22.4. pořádá v areálu Motelu u jezera ve Velkém Oseku Spolek přátel historické techniky Den s historickou technikou, na který vás srdečně zveme. K vidění zde bude nepřeberné množství veteránů - automobily, motorky, traktory a zemědělské stroje. Zároveň se můžete těšit také na značku VARI.

Na stánku podnikové prodejny z Libice nad Cidlinou budete moci obdivovat takové skvosty, jako malotraktor TERRA s převodovou skříní T-20 a s motorem GUDBROD a lištová prstová sekačka TERRA. Obojí staré více než 40 let, plně funkční a zrestaurované do původního stavu. Zároveň si budete moci prohlédnout malotraktor VAI GLOBAL s vozíkem, bubnovou sekačku DS-521 AGATHA a travní sekačku CSL 484 H. Těšíme se na vás.

retro stroje