Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den zemědělce - Kámen 2019 (11.-12.9.2019)

Den zemědělce - Kámen 2019 (11.-12.9.2019) 7. 9. 2019

Celostátní kontraktační výstava s předváděním zemědělské techniky a ukázkou komunální techniky, to je Den zemědělce – Kámen 2019, který tradičně pořádá vydavatelství odborných časopisů Profi Press dne 11. 9. 2019 a 12. 9. 2019, vždy od 9 do 16 hodin v Kámeni na letišti.

Kromě bohatého programu se zde budou prezentovat firmy zabývající se výrobou a prodejem zahradní a komunální techniky. Firma VARI na této akci nebude chybět. Na jejím stánku si budete moci prohlédnout malotraktor VARI Global s oboustranným pluhem – orebnou sestavu, malotraktor VARI Global s třetím kolem a řetězy, mulčovač F-700 Hydro, štěpkovač RAPIDO plus, zametací kartáč CB-80 s boxem a radlicí.