Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Dvouválcový travní traktor - novinka 2022

Dvouválcový travní traktor - novinka 2022 24. 1. 2022

Pro rok 2022 jsme pro Vás připravili novinku v sekci travních traktorů. Váš nejoblíbenější model RL 98 H bude mít pod kapotou silný dvouválcový motor GGP LONCIN TWIN 550 o zdvihovém objemu 586 cm3.

Travní traktor RL 98 tedy můžete zakoupit ve dvou provedeních – RL 98 H s jednoválcovým motorem o výkonu 16 HP a RL 98 HW s dvouválcovým motorem o výkonu 18 HP. Naskladnění travních traktorů očekáváme na přelomu měsíců únor/březen, objednávat můžete již teď. Poptávka po travních traktorech je veliká, proto objednávejte co nejdříve u značkových prodejců nebo na eshopu VARI, abyste byli na sezonu sečení připraveni.