Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Multifunkční nosič RAPTOR Hydro - inovace 2022

Multifunkční nosič RAPTOR Hydro - inovace 2022 8. 8. 2022

Vizuálně drobnou, ale technicky velmi důležitou, a hlavně užitečnou inovací modelové řady 2022 je instalace palivového čerpadla a nového krytování kulisy karburátoru u našeho hydrostatického multifunkčního nosiče Raptor Hydro.

Toto nové vylepšení zajistí především maximální využitelnost obou palivových nádrží, které dávají dohromady objem cca. 5,5 l, a to i ve svazích a náklonech. Robustní celoplošný kryt kulisy karburátoru zase bezpečně ochrání citlivá ovládací táhla karburace a zátěžového regulátoru v těžkých provozních podmínkách. Věříme, že obě inovace ještě vylepší používání stroje u náročných zákazníků.

D17A339701