Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Naše podpora ZOO Dvůr Králové n/L.

Naše podpora ZOO Dvůr Králové n/L. 9. 4. 2021

Jistě víte, že ZOO Dvůr Králové je spokojeným uživatelem techniky VARI, která ji spolu s dalšími stroji pomáhá s údržbou areálu zahrady. 

Současná situace je velmi složitá a restrikce neumožnují ZOO normální provoz, který významným dílem pomáhá spolufinancovat chod zahrady. VARI se s radostí připojilo do akce „pozvi zvíře na jídlo“ a pokud bude potřeba budeme v tom pokračovat. Připojte se i vy a podpořte dobrou a hlavně potřebnou věc! My nakrmili 11 zvířat ;-)