Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Nová videa

Nová videa 22. 11. 2021

Ani na podzim jsme nezaháleli a vzali jsme do reálných podmínek naše stroje a natočili pro Vás spoustu videí.

 

 

Začalo to v září a videem „Možnosti sečení otav s VARI GLOBAL“, kde jste mohli vidět přímopřipojitelné adaptéry -  BDR-650V (bubnová sekačka) a AF-550 (vyžínač křovin/ mulčovač) nebo adaptéry k malé převodovce DSK-316 - SAMSON-56 a TAJFUN-52.

Ve spolupráci s DEBLICE - lesy s.r.o. jsme zavítali do jejich lesa a poštípali jsme dřevo přímo v místě těžby díky štípačce VARI 22 TON SUPER FORCE, která lze připojit na kardan traktoru.

V dalším týdnu jsme se do lesa vrátili s Varíkem ala „železným koněm“ stahovat klády z míst, kam se velký traktor nevejde.

Pak jsme se vydali na Moravu. Čas vinobraní jsme využili k trhání hroznů, přepravě hrozna pomocí malotraktoru VARI GLOBAL a vozíku, lisování a podařil se výborný burčák.

Září bylo také ve znamení předvádění velkých mulčovačů našim zákazníkům, kteří hledali vhodného pomocníka pro likvidaci trávy. Zavítali jsme na Šumavu, do Berouna a Benešova.

V polovině října jsme navštívili Vyšší odbornou školu a Střední zemědělskou školu v Táboře. V rámci praktické výuky jsme žákům a učitelskému sboru představili malou zemědělskou mechanizaci VARI, k čemu slouží, kdy ji použít a jak funguje. Seminář byl především zaměřen na pěstování plodin a půdní práce. Žáci si vyzkoušeli i práci nejen s rotačním kypřičem.

Podzim by nebyl podzimem bez zpracování půdy, tedy orby. A to je královská disciplína VARI ve výkonové kategorii 5 HP a jednoosého provedení.

V listopadu jsme štípali metrové dřevo pomocí výkonného štípače VARI 14 TON SUPER FORCE.

Představili jsme novinky letošního roku – zametací kartáče CB -800 a CB-1000 a to včetně pohledu do výroby.

Vzali jsme do parku všechny aktivní i pasivní kartáče od VARI, a pořádně je protáhli po všech cestičkách.

 

Tím série videí rozhodně nekončí. Sledujte pravidelně náš youtube kanál VARI, ať Vám nic neunikne :-). Vaše VARI