Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Nová videa

Nová videa 9. 5. 2022

Jaro, to je péče o trávník, čištění kolem domu, půdní práce a další. Ani my jsme nezaháleli a natočili jsme pro Vás několik videí s těmito činnostmi.

Začalo to již na podzim, kdy jsme podmítli. Na jaře zkypřili rotavátorem a branami vytahali drny, potom smykem srovnali a co z toho vzniklo? No jasně, že nic špatného, ale políčko ;-)

 

Kdo chce mít krásný trávník, nestačí zahradu jen zalévat a sekat. Tajemství krásného zeleného koberce spočívá v důležité činnosti a to je VERTIKUTACE. Při vertikutaci dojde k prořezání travního koberce, díky čemuž se voda a hnojivo dostane lehce až ke kořínku trávy. Tím bude trávník lépe prospívat a krásně se rozroste a zhoustne. Majitelům pohonných jednotek TERRA-VARI nejlépe poslouží provzdušňovač / prořezávač PP-60, který lze kromě jarní vertikutace používat celoročně během vegetace. Prořezávací nože totiž lze vyměnit za pročesávací pružiny, kterými bez námahy vyčešete mech a starou trávu. Vyčesaný materiál jednoduše seberete travní sekačkou nebo traktorem.

 

Aby se sešly všechny modely travních traktorů najednou, to se jen tak nepodaří a letos to platí několikanásobně, neboť jsou všechny vyprodané. Můžete je vašk najít u některého z našich značkových prodejců. Máme pro vás nové video, kde najdete všechny čtyři modely včetně 3 novinek ze sortimentu travních sekaček. 

 

Kromě péče o trávník jsme čistili i plochy kolem domu. S tlakovou myčkou od VARI je to hračka. Tak mrkněte na video, jak se jí dařilo čištění chodníčku, mytí bazénu či auta nebo okapu.

 

Tím série videí rozhodně nekončí. Sledujte pravidelně náš youtube kanál VARI, ať Vám nic neunikne :-). Vaše VARI