Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Porovnávač produktů

Porovnávač produktů 25. 2. 2022

Jak již určitě víte, věnujeme hodně času správou a modernizací našeho firemního webu vari.cz, abyste tam našli veškeré informace. Nyní přicházíme s novou funkcí – porovnávačem produktů.

 

V rámci kategorie si tak můžete vybrané stroje vložit do porovnávače a pohodlně si vybrat svého pomocníka, aniž byste se museli překlikávat z jedné karty do druhé. Porovnávač produktů je označen piktogramem vah a jeho používání je velmi intuitivní. Věříme, že si novou funkci oblíbíte. 

porovnani

travni traktory_porovnavac